O czym jest książka pt. “Sprośne listy” Vi Keeland i Penelope Ward?

Najnowsza książka pt. Sprośne listy z www.taniaksiazka.pl to kolejna powieść Vi Keeland, a ponadto Penelope Ward, która nas zachwyci i sprawi, że nasze własne serce wielokrotnie traciło właściwy rytm. To książka, w której z zewnątrz zazwyczaj wydaje się lekka, prosta i humorystyczna, ale to tylko okładka, pod którą z kolei kryje się bardzo wartościowa i w głównej mierze dojrzała, pełna emocji historia, która porwie nas od pierwszej strony.

Kim są bohaterowie tej książki?

Luka i Griffin to zazwyczaj korespondencyjni przyjaciele z dzieciństwa. Przez wyraźne lata wymienili ze sobą setki korespondencji, w których poznali swoje najskrytsze tajemnice i uczucia, dzięki czemu wytworzyła się między nimi solidna i wydawałoby się nierozerwalna więź. Jednak pewnego dnia Luka przestała odpowiadać na korespondencję Griffina. Dlaczego dziewczyna wolała zerwać kontakt z partnerem? Kiedy nagle, po dziesięciu latach dotyczących milczenia, otrzymuje od Griffin list pełen złości, gniewu i frustracji, wie, że nadszedł czas, aby to wyjaśnić. Ale nie jest już za późno?

Czego dotyczy historia w tej książce?

Każda historia miłosna, która rozpoczęła się jak przyjaźń między dziewczyną a chłopcem, rozkwita, jeśli będą one ponownie połączeni jako dorośli. Przez dziesięciolecia, oprócz setek skomponowanych listów, bohaterowie stali się najlepszymi kumplami, dzielili się najgłębszymi, najmroczniejszymi strategiami i zbudowali więź, w której wydawało się, że jest niezniszczalna. Pewnego dnia jednak została ona wystawiona na próbę. Nagle, naprawdę niespodziewanie, nadeszła kolejna korespondencja. Wypełniona wyrzutami sumienia, wściekłością nagromadzoną przez ponad osiem lat.

Dlaczego fabuła tej książki jest taka wciągająca?

Fabuła książki została skonstruowana w taki sposób, że nawet pomimo nie dość kluczowych zwrotów akcji, nie można się nią nie zainteresować. Wręcz przeciwnie. Z wielkim entuzjazmem będziemy przerzucać poszczególne strony, niecierpliwie śledząc rozwój wydarzeń, a im bardziej zagłębimy się w treść, tym bardziej będziemy zafascynowani całą aktualną historią. To, co wyróżnia “Sprośne listy” na tle innych romansów, to w głównej mierze odpowiednie prowadzenie komunikacji z głównymi bohaterami. Listy pisane przez Lukę oraz dodatkowo Griffina miały w sobie coś wyjątkowego oraz dodatkowo urzekającego. Tytuł całej książki zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w jej treści w kilku możliwych do odzyskania formatach i będzie to w ten sam sposób ekscytujące dla nas.